9 Aralık 2016 Cuma

TEOXANE ÜRÜNLERİ

Teoxane Ürünleri %30 İndirim
Süper Fırsat
www.eczanedesin.com
İsviçre Cenevre’de 2003 yılında kurulan Teoxane markası sürekli benzersiz ürünler yaratmak için çalışmaktadır. Hyaluronik asit bazlı ürünlerin tasarım ve üretiminde yüksek kalitesi ile etkili olmaktadır.
Yenilikçi ve patentli üretim teknolojisi ile özelleştirilmiş geniş ürün portföyü sunmaya çalışır. Teoxane ürünleri benzersiz, güvenli, yüksek verimli ve uzun ömürlü olmaktadır. Kullanıcıların güvenliği yeniliklerinde her zaman ön planda olmuştur. Teoxane antioksidanlar, amino asitler, vitaminler, mineral ve benzersiz karışımı ile cilt için doğal onarıcı sağlamaya yardımcı olur.
Yüzün derisi vücudun en önemli parçalarından biridir. Cilt kuru olduğunda, kaba ve pullu hissedilebilir. Bunun için uygun çözümler sunmaya yardımcı olacak ürün çeşitlerine sahiptir.
Teoxane Anti Aging Temizleme Solüsyonu; taze bir cilt için makyaj, kir, yağ ve diğer yabancı maddeleri temizlemeye yardımcıdır. Cilt bakım ürünleri için cildinizi hazırlamaktadır. Yatıştırmaya ve içeriğindeki gül suyu ile cildi rahatlatmaya çalışır. Alkol, paraben, Phenoxyethanol ve parfüm içermez.
Teoxane Perfect Skın Refiner doku düzenlemesine destekçidir. Cilt dokusunu yenilemeye, pigment lekelerini düzeltmeye yardımcı olur. Cildi yapılandırırken aydınlatmaya çalışır. Gece kullanılan krem uyku sırasında yenilenen hücrelere destek vererek daha etkili sonuçlar sağlamaya çalışır.
Teoxane Deep Repair Balm yatıştırıcı nemlendirici etkisi ile cildin yüzeyinde bir koruyucu bariyer oluşturmaya yardımcıdır. İçeriğindeki arnika ile iltihabı azaltır. Dış etkenlerin yol açtığı kuru cilde bakım sağlamaya çalışır.
Teoxane Advanced Filler güçlü bir nemlendirici kırışıklıkların giderilmesinde etkili olmaya çalışır. Cilt yaşlanmasına karşı serbest radikallere karşı korumaya destek olur.
Teoxane RHA Serum canlandırıcı etkisi ile yaşlanmayı geciktirmeye çalışır. Güçlü antioksidanlar ile cilt yorgunluğunu azaltır.
Göz çevresindeki alan vücudun yaşını belirtebilmektedir. Bu bölgede cilt kolayca elastikiyetini kaybedebilmektedir, düzenli bakım ile ihtiyacı olan önemi sağlayabiliriz. Hassas göz çevremize yardımcı olacak Teoxane Advanced Filler Eyes Contour ile ince çizgilerin azalmasına imkân sağlayabiliriz. Göz çevresi mimiklerin çok olduğu bir alan olduğu için bakımıda önemli özen istemektedir.
Teoxane kullananlar cilt bakımından oldukça memnun olduklarını belirtmektedir. Ürünün kalitesi ve güvenirliği çok tercih edilen bir marka olmasının önemli sebeplerindendir. İçeriğindeki zengin yapısı ile etkili bakım sağlamaktadır.
TEOXANE ÜRÜNLERİ
Teoxane RHA x Vcip Serum-Patentli Hyaluronik Asit ve C vitamini İçeren Yoğun Bakım Serumu. 
Teoxane Deep Repair Balm 30 ml - Yatıştırıcı Balsam 
Teoxane Advanced Perfecting Shield Spf30 50ml-Cilt görünümünde parlaklık, ton eşitlemeye ve güneşten korumaya yardımcı olmaya çalışır. 
Teoxane Radiant Night Peel 40 ml - Gece Peelingi 
Teoxane Perfect Skin Refiner Night 50ml - Leke Karşıtı Gece Kremi 
Teoxane Recover Complexion Spf50 7.5gr-Kompakt ve renkli bakım ürünü olup nemlendirme ve rahatlatma özelliğinin yanı sıra güzel bir kapatıcılık sağlar. 
Teoxane RHA Serum 30 ml - Hücre Yenileyici Serum
Teoxane RHA Prime Solution 200ml - Anti Aging Temizleme Solüsyonu 
Teoxane Post Procedure 100ml - Cilt Rahatlatıcı Sıvı 
Teoxane Advanced Filler 50ml Normal Cilt - Anti Aging Bakım Kremi 
Teoxane Advanced Filler 50ml Kuru Cilt - Anti Aging Bakım Kremi 
Teoxane Advanced Eye Contour R[II] 15 ml - Göz Çevresi Kremi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder