14 Aralık 2016 Çarşamba

Jane Iredale Color Sample Kit

Jane Iredale Color Sample Kit
MEDIUM
LIGHT
MEDIUM DARK
Fiyatı : 203.00 TL
İndirimli Fiyatı : 152.25 TL
www.eczanedesin.com
 JANE IREDALE MAKYAJ SETİ
Jane Iredale Color Sample Kit, makyajınızı tamamlamanıza yardımcı olabilecek ürünlerden oluşur. Tek bir kit ile günlük makyajınızı tamamlayabilirsiniz.
Ürün Adı: Jane Iredale Color Sample Kit
Ürün Miktarı: PurePressend Base Mineral Foundation 2,8 g; PurePressed Blush 1,8 g; Circle/Delete Concealer 1,2 g; PurePressed Eye Shadow 3,6 g; Puremoist Lipstick 1,2 g; PureGloss Lip Gloss 1,2 g
Ürün Özellikleri: Makyajınızı tamamlamanıza yardımcı ürünlerden oluşan bir makyaj kitidir. Allık, kapatıcı, mineral fondöten, far, lipgloss ve lipstick ürünlerinden oluşur. Ürünler aynalı bir zemin üzerinde yer alır. İki adet uygulama fırçası bulunur ve makyajınızı kusursuz bir biçimde tamamlamanıza yardımcıdır. Kullanışlı ambalajı ile çantanızda taşıyabilir ve bakımlı görünümünüzü her an koruyabilirsiniz.
Sonuç: Makyajınızı tamamlamanıza yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Uygulama fırçası yardımıyla makyajınızı tamamlayabilirsiniz.
Kadınların vazgeçemedikleri ve en sevdikleri alışkanlıklarından biri de makyaj uygulamalarıdır. Kadınlar makyaj yaparak, cilt kusurlarını gizlemeyi ve güzelliklerini ön plana çıkarmayı amaçlar. Makyaj yaptıklarında daha bakımlı göründüklerini düşünürler ve kendilerine duydukları güven artar.
Makyaj yapımında gözlerin ve dudakların belirginleştirilmesi, yanakların renklendirilmesi, cilt kusurlarının kapatılması, ayrı aşamalardır. Makyaj yapmak bir bütündür ve bütünsel bir biçimde hoş görünür.
Jane Iredale markası, geliştirdiği makyaj kiti ile makyaj uygulamasını kolay ve pratik bir hale getirmiştir. Jane Iredale Color Sample Kit, mineral fondöten, lipgloss, lipstick, concealer, göz farı ve allıktan oluşan bir settir. Setin içinde uygulama fırçaları da bulunmaktadır.
Cilt renginize veya zevkinize göre tercih edebileceğiniz üç farklı renk tonuna sahip makyaj kiti bulunmaktadır. Bu makyaj kiti ile makyajınızı kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilir ve her an bakımlı görünebilirsiniz.
Tek bir kit ile dudaklarınızı nemlendirebilir, yanaklarınızı ve göz kapaklarınızı renklendirebilir, cilt kusurlarınızı kapatabilirsiniz. Uygulama fırçaları son derece pratik ve kullanışlıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder