18 Aralık 2016 Pazar

Bioxcin Ürünleri

Bioxcin
Bioxcin üreticisi B’IOTA laboratuarları kendi alanında en güvenilir ve en çok tercih edilen firmalar arasında kendine ilk sıralarda yer bulmuştur. Her zaman alanında lider olmayı amaç edinen Bioxcin müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmaktadır.

Amacı her zaman en yeniyi bulmak ve bulduğu yenilikleri hizmete sunmaktır. Bioxcin çalışanları, sahip oldukları bilgi, deneyim ve tecrübelerini müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kullanarak kaliteli ürünler üretmektedir. Sürekli yapılan araştırmalarla tüketici ihtiyaç ve sorunlarını dikkate alarak bunların çözümüne yönelik ürünler ortay çıkarmakta; ürün ve hizmetleriyle çok geniş kitlelere hitap etmektedir.
Bioxcin ürünleri sağlık ve güzelliği bir arada tutmayı ve bu alandaki arayışlara çözüm olmayı amaçlar. Bu yüzden yıllardır her alanda kullanılan bitkileri ürünlerinde kullanmakta ve sizlerin sorunlarına tamamen bitkisel kaynaklı doğal çözümler sunmaktadır. Bilim, teknoloji ve doğal kaynakları kullanarak sizlerin doğal bir güzelliğe ulaşmanızı sağlar.
Saçların sağlığı ve gelişimi açısından birçok ürün seçeneği bulunan firma ile değişik saç sorunlarına doğal yollarla sağlık kazandırılmaktadır. Sağlıklı, gür ve güçlü saçlara kavuşmak herkesin hayalidir. Ancak saçlar, bazı iç ve dış etkenlere bağlı olarak, zayıflar ve dökülmeler gözlemlenebilir.
Bioxcin Forte Şampuan, yoğun saç dökülme problemine bitkisel yollarla çözüm bulmakta ve saçların zayıf köklerini güçlendirerek yeni saçların çıkmasını sağlamaktadır. Bioxcin Forte, hem saçlarınızın dökülmesini engeller hem de yeni saçların çıkmasını sağlayarak, saçlara gözle görülür bir hacim kazandırır.
Bioxcin Forte Spreyile saçların vitamin ihtiyacını karşılayarak, canlı ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar. Saçların uzamasına ve beslenmesine yardım eder. Beslenen saçlar da güçlü bir yapıya sahip olarak dökülmelere karşı kendini korur.
Bioxcin serumlarıile de saçların henüz ölmemiş fakat görevini yapamayan hücrelerini harekete geçirerek saç kaybını engeller. Saç derisini yeni saç oluşumu için hazırlar. Saçların hücrelerini uyararak saçların sağlıklı, parlak, güçlü ve canlı olmasını sağlar.
Her saçın yapısı ve ihtiyacı farklıdır. Saçın yapısına göre ürünler kullanmak, saç sağlığı açısından önemlidir. Bioxcın Genesis ŞampuanKuru Ve Normal Saçlar İçin, saç dökülme sorunu yaşayan kişilerin kullanımına uygundur. Saçların köklerine nüfuz ederek, saçları güçlendirmeye çalışır. Saçı temizlerken kurutmaz. Bitkisel içeriklerle formüle edilmiştir.
Bıoxcın ürünlerine www.eczanedesin.com dan uygun fiyatla temin edebilirsiniz
Bioxcin Genesis Kepekli Saçlarİçin Şampuan, kepek sorunuyla ve saç dökülmesi sorunuyla mücadele etmeye çalışan kişilerin kullanımına uygundur. Saça ipeksi bir yumuşaklık katmaya yardımcı olur. Kepek oluşumunu önlemeyi amaçlar. Sağlıklı ve güçlü saçlara kavuşmanıza yardımcıdır.
Cilt bakımı kadar saç bakımı da önemlidir. Sağlıklı, güçlü saçlar, daha bakımlı görünmenizi sağlayabilir. Saçlarımız kıymetlidir. Her ürünü kullanmamalı ve kullandığımız ürünlerin içeriklerine dikkat etmeliyiz.
Saç dökülmesi hem kadınlarda hem de erkeklerde görülebilen bir problemdir. Bioxcin, kadınların ve erkeklerin kullanımına farklı şampuanlar geliştirmiştir. Siz de sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmak istiyorsanız, Bioxcin ürünlerini deyebilirsiniz.
Bioxcin Ürünleri
BIOXCIN FORT SPREY+SAMPUAN KOFRE
BIOXCIN FEMINA BAYAN YAGLI SACLAR ICIN SAMPUAN-300 ML
BIOXCIN FEMINA HAMILELIK SONRASI BAKIM SAMPUANI-300 ML
BIOXCIN GENESIS 3 AL 2 ODE YAGLI SACLAR ICIN BAKIM SAMPUANI
BIOXCIN FEMINA KURU/NORMAL SACLAR ICIN SAMPUAN-BAYAN-300 ML
BIOXCIN GENESIS 3 AL 2 ODE-KEPEKLI SACLAR ICIN SAMPUAN 
BIOXCIN GENESIS SERUM + YAGLI SACLAR ICIN SAMPUAN 
BIOXCIN GENESIS 3 AL 2 ODE-KURU/NORMAL SACLAR ICIN SAMPUAN
BIOXCIN FEMINA 2 IN 1-2 SI 1 ARADA-YIPRANMIS SACLAR SAMPUAN-300 ML
BIOXCIN GENESIS YAGLI SACLAR ICIN SAMPUAN 300ML-SERUM HEDIYELI
BIOXCIN GENESIS KURU/NORMAL SACLAR ICIN SAMPUAN-300 ML SERUM HEDIYELI
BIOXCIN GENESIS KEPEKLI SACLAR ICIN SAMPUAN-300 ML SERUM HEDIYELI
BIOXCIN 40 TABLET
BIOXCIN FEMINA 2 Sİ 1 ARADA 3 AL 2 ODE YIPRANMIS SACLAR ICIN SAMPUAN-300 ML
BIOXCIN FEMINA SAÇ DOKÜLMESİNE KARŞI BİTKİSEL BAKIM YAĞI-30 ML
BIOXCIN FEMINA 3 AL 2 ÖDE-KURU/NORMAL SACLAR ICIN SAMPUAN
BIOXCIN FEMINA 3 AL 2 ODE-YAGLI SACLAR ICIN SAMPUAN 
BIOXCIN FORT 3 LÜ SERUM 3X30 ML
BIOXCIN FORT SAMPUAN-300 ML
BIOXCIN FORT SAMPUAN 3 AL 2 ODE
BIOXCIN FORT YOGUN SAC DOKULMESINE KARSI SPREY + SAMPUAN HEDİYELİ
BIOXCIN GENESIS SAC DOKULMESİNE KARSI BİTKİSEL SERUM + KURU/NORMAL SACLAR ICIN SAMPUAN HEDİYELİ
BIOXCIN FEMINA SAC DOKULMESINE KARSI BITKISEL KREM-300ML
Bioxcin Forte Şampuan 300 ml 2 li Set 2.si %50 İndirimli
Bioxcin Genesis Şampuan Kepekli Saçlar İçin 300 ML
Bioxcin Genesis Şampuan Kuru/Normal Saçlar İçin 300 ML
Bioxcin Genesis Şampuan Yağlı Şaçlar İçin 300 ML

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder