6 Aralık 2016 Salı

Avene Cleanance Gel Nettoyant

Avene Cleanance Gel Nettoyant
YAĞLI VE AKNELİ CİLTLER İÇİN TEMİZLEME JELİ
www.eczanedesin.com

Ürün Özellikleri: Karma, akneli ve yağlı cilt tipleri için uygundur. Ciltteki sebum dengesini sağlamaya çalışır. Cildi derinlemesine temizlemeye ve arındırmaya çalışır. Cildi rahatlatır ve yatıştırır. Cildi temizlerken kurutmayan özelliktedir.
Sonuç: Cildinize pürüzsüzlük etkisi vermeye yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Temizlenmiş ve nemli yüzünüze sabah ve akşam parmaklarınızla masaj yaparak uygulayın. T bölgesi daha fazla yağlanma gösterdiği için bu bölgeye daha yoğun olarak uygulayın. Uygulamadan sonra yüzünüzü durulayın.
İçerik: AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA). SU (AQUA). DESİL GLUKOZİT. POLİSORBAT 20. DİSODYUM KOKOAMFODİASETAT. SETEARET-60 MİRİSTİL GLİKOL.GLİSERİN. SODYUM LAUROİL SARKOSİNAT. SODYUM KLORİT. METHİL GLUCET-20. BENZOİK ASİT. SETRİMONYUM BROMİT. KUKURBİTA PEPO (BALKABAĞI) TOHUMU YAĞI (KUKURBİTA PEPO TOHUMU YAĞI). DİSODYUM EDTA. KOKU (PARFÜM). YEŞİL 5 (CI 61570). LAKTİK ASİT. FENOKSİETANOL. TETRASODYUM EDTA. SARI 5 (CI 19140). ÇİNKO GLUKONAT.
Cildin aşırı yağlanması ve yağlanma sonucu meydana gelen akne oluşumu yıllardır bayanların sıkıntı duyduğu cilt problemleri arasındadır. Bu problemlerin önüne geçmek daha güzel bir cilde sahip olmak için bir çok ürün kullanılır ve bu sorun tamamen bir çözüme ulaşmaz. Çözüm bulunamadıkça farklı farklı ürünler denenmektedir.
Cildinizi tahriş etmeden kolayca temizlemek ve göz alıcı bir cilde sahip olmak için yardımcı olur. Avene Cleanance Gel içeriğiyle özellikle yağlı, akneli ciltleri kolayca temizlemeye yardım eder.
Çinko Glukonat, Gliserol, Cucurbita Pepo içerir. Avene termal suyu mineral bakımından zengindir.
Avene Cleanance Gel Nettoyant, yağlı ve akneli ciltler için geliştirilen arındırıcı, düzenleyici ve rahatlatıcı etkili temizleyicidir.
Cildin pH değeriyle uyumlu çalışarak cildi arındırmaya ve temizlemeye yardım eder. Sabun içermeyen formüle sahiptir. Cildi temizlerken kurutmaz. Alerji riski oldukça düşüktür.
Doğru ürün miktarını belirlemek için kapakla ölçüm yapabilirsiniz.
Akneli ciltlerin temziliğine ve bakımına dikkat etmek gerekir. Akneli ciltlerde genellikle yağ salgısı fazla olmaktadır. Bu yüzde akneli cildin, uygun ürünlerle temizliğinin yapılması önemlidir.
Avene markasına ait,
Avene Cleanance Masque,
Avene Cleanance K,
Avene Cleanance Expert ürünleri de akneye ve yağlanmaya eğimli ciltler de kullanıma uygun ürünlerdir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder