7 Aralık 2016 Çarşamba

John Frieda Full Repair Onarıcı Bakım Maskesi

John Frieda Full Repair Onarıcı Bakım Maskesi 150ml 
Hasarlı saçları ipeksi ve dolgun yapmayı destekler
www.eczanedesin.com
İndirimli Fiyat

Ürün Özellikleri: İşlem görmüş, yıpranmış ve nemini kaybetmiş saçlara bakım yapmaya yardımcıdır. Saça derinlemesine nüfuz eder ve saç kırılmasının önüne geçmeye çalışır. Saçlara ipeksi, hacimli ve dolgun bir görünüm sunmayı amaçlar. Saçlara ağırlık hissi vermez, parlaklık sağlar. Saçları onarmaya ve daha sağlıklı görünmesini desteklemeye çalışır.
Sonuç: Yıpranmış saçların onarılmasına yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Temiz saçınıza bir miktar ürünü yayarak uygulayın ve taradıktan sonra 3-4 dakika bekleyip, ılık su ile durulayın.
İçerik:Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Parfum, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Quaternium-91, Cetrimonium Methosulfate, Stearoxypropyl, Dimethylamine, Plukenetia Volubilis Seed Oil, C14-28 Isoalkyl Acid, Malic Acid, C14-28 Alkyl Acid, Glycine, Stearyl Alcohol, Iodopropynyl Butylcarbamate, Tocopherol, Limonene, Hexyl Cinnamal.
John Frieda onarıcı bakım maskesi saçların beslenerek, nem kazanarak sağlığa kavuşmasına yardım eder.
Onarıcı bakım maskesi, saçlarınızı kökünden ucuna kadar besleyip, canlandırmaya yardımcı olur.Yıpranan, hasar gören saç tellerini onarmaya, güçlendirmeye yardım eder. İncelen saç tellerini kalınlaştırmaya ve dolgunluk kazandırmaya yardımcı olur.
Saçlarınız sadece yıkandığı gün temiz ve hacimli kalıyor ertesi gün şeklini yitiriyorsa bu ürün ile saçlarınızın sürekli hacimli ve formda kalmasını sağlayabilirsiniz.İnce saç tellerinizi sertleştirmeden onarmaya ve doğal bir yoğunluk sağlamaya yardım eder.Arındırıcı özelliği ile saçlarınızı ağırlaştıran her türlü kiri ve birikintiyi saçınızdan temizlemeye yardımcı olur.
John Frieda markasında, farklı saç tipleri, hatta farklı saç renkleri düşünülerek pek çok ürün geliştirilmiştir.
Sağlıklı, parlak saçlara sahip olmayı herkes ister. Bunun için pek çok yönteme başvurur. Siz de john Frieda ürünlerini deneyebilirsiniz.
Kullanım Alanı:
yıpranmış, işlem görmüş ve özel bakıma ihtiyaç duyan tüm saç tipleri için uygundur.
Kullanım Şekli:
Önce saçınızı Frieda Full Repair onarıcı şampuan ile yıkayınız.
Maskeyi saçınıza iyice yayın.
Saçınızı tarayıp 5 dakika bekleyin.
Sonra iyice durulayın.uty #güzellik

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder