23 Kasım 2017 Perşembe

STRIVECTIN-TL TIGHTENING AND SCULPTING FACE AND NECK CREAM 50 ML

STRIVECTIN-TL TIGHTENING AND SCULPTING
FACE AND NECK CREAM 50 ML
ÇENE KONTURU VE BOYUN SIKILASTIRICI BAKIM KREMI
Fiyatı : 384.00 TL
İndirimli Fiyatı : 326.40 TL
www.eczanedesin.com'da
Geliştirilmiş özel formülasyonu sayesinde olgun ciltlerdeki çene ve boyun bölgesinde oluşan sarkma ve kırışıklıkları toparlamaya yardımcıolan bir üründür.
Cildin dokusu yaşın ilerlemesiyle beraber esnekliğini ve canlılığını kaybetmeye başlar, üstelik cildiniz güneşe, solaryuma, kuruluk etkilerine ya da bunun gibi başka etkilere de maruz kaldıysa daha hızlı bir şekilde yaşlanmaya ve sıkılığını kaybederek cansız bir görünüm almaya başlar.
StriVectin TL Tightening And Sculpting Face & Neck Cream, içeriğindeki etken maddelerin gücü ile boyun ve çene bölgesindekideformasyonların giderilmesi, ciltte sıkılık kazanarak toparlanma sağlanmasına yardımcı olmak için formüle edilmiştir.

Gençlik denilince pek çok insan sadece yüz bölgesineyoğunlaşır, oysa genç ve sıkılaşmış bir görünüm sağlamak için cildinizin hernoktasında gençlik sağlamak önemlidir. Özellikle boyun ve çene bölgesinitoparlayarak daha genç görünebileceksiniz.
Açıkta kalarak, sürekli dış etkenlere, güneşe, soğuğa,kimyasallara maruz kalan boyun ve çene bölgesi de kendine, cilt yapısına özelbir koruma ve bakım ister, StriVectin TLTightening And Sculpting Face & Neck Cream yüz ovalinin daha düzgün ve genç görünebilmesi için çene ve boyun bölgesindesıkılaşma sağlamaya yardımcı olur.
Ürünün içeriğinde Protein Tighteners, Pulluan, Sorghum, Ceramides,Shea yağı,Cumingii Leaf bulunur.Ciltbariyerleriniz de güç kazanacak ve güçlenmiş bir dokuya sahip olabileceksiniz.
Kullanım Şekli :
Temiz cildinize, sabah ve akşam boyun, çene kontürüve dekolteye uygulanır.
İhtiyaca göre yüzde de kullanılabilir. (göz çevresi hariç)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder