23 Kasım 2017 Perşembe

Jane Iredale Eye Steppes - goCool - Göz Farı Ve Eyeliner

Jane Iredale Eye Steppes - goCool
Göz Farı Ve Eyeliner
Fiyatı:152.00 TL
İndirimli Fiyatı:91.20 TL
Zengin içeriği ile size harika bir makyaj imkanı sunuyor. 
www.eczanedesin.com'da

Mineral bakımından zengin olan ürün size harika bir göz makyajı sunarken aynı zamanda göz kapaklarınıza bakım yapar.
Gözler ve göz çevresi oldukça hassas olduğu için kullanılan ürünler konusunda da hassas olmak ve kullanılacak ürünü özenle seçmek gerekmektedir.
Makyaj pek çok kadın için hayatının vazgeçilmez birparçasıdır.
En değerli ve hiç değişmeyecek tek giysiniz olan cildiniziçin her zaman en iyiyi ve en güzeli istersiniz. Cildinizde kullandığınız ürünleri özenle seçersiniz Jane Iredale serisi de bunu düşünerek cildinize dost ve doğal içerikli ürünleri sizin için üretti.
Yüzümüzdeki en ince ve hassas cilt dokusuna sahip olan göz çevresi ve göz kapağı için ekstra bir özen göstermek gerekliliği ile Jane IredaleEye Steppes serisi üretilmiştir.
Yapısının mineral içerikli olmasından dolayı hem dayanıklı hem de sağlıklı olması sağlamaktadır.
Özel içeriği ile göz kapaklarındaki inceçizgi görünümlerinde azalma sağlarken, şiş olan göz kapaklarını da yatıştırmaya yardım eder.
İçerisinde bulunan mika kristalleri etkisi ile ışıltı kazandırır. Neme dayanıklı bir ürün olduğundan uzun süre kalıcılığı vardır veyağlı cilt tiplerinde de kullanıma uygundur, akma ve bulaşma yapmaz.
Hassas gözler için de kullanıma uygun olan Jane Iredale Eye Steppes–goCool dermatolojik ve oftalmolojik testlerden geçirilmiştir ve alerjik riskleri en azseviyede olacak şekilde üretilmiştir.
Beşli renk seçeneğini istertek tek isterseniz gölgelendirmeler yaparak kullanabilirsiniz.
Çoklu renk seçenekleri ile de etkili bir gölgelendirme yapmanıza olanak sağlar. Merdiven gibi açılıp kapanan mekanizması ile taşıma kolaylığı sağlar, makyaj çantasında rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
Kullanım Şekli:
Fırça kullanılarak göz kapaklarına uygulama yapılır.
Renkler tek başına kullanılabildiği gibi farklı şekillerdede kullanılabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder