16 Kasım 2016 Çarşamba

VİCHY ÜRÜNLERİFransız kökenli bir marka olarak kozmetik ve dermo kozmetik sektöründe hizmet sunan Vichy, bu alanda bilinen en köklü ve başarılı markaların başında gelmektedir. Günümüzde tüm dünyada aktif olarak en çok tercih edilen markalardan biri olarak çözümler sunmaya yardımcı olan Vichy’nin pek çok ülkede araştırma ve geliştirme merkezleri bulunmaktadır ve farklı ciltlerin ihtiyaçlarına yardım için ürünler sunar.
Vichy ile farklı cilt tiplerine uygun temizleme, bakım, koruma, anti aging ürünleri, saç bakımı için de şampuan ve serum formunda ürünleri bulunmaktadır.
Cilt tipiniz ne olursa olsun; kuru, hassas, problemli ciltler için ürünler tasarlayan Vichy cildinizle uyumludur. Uzun yıllardır dünyada da çok beğenilen ve çok tercih edilen markaların başında gelmektedir.
Vichy markasının saç dökülmesi konusunda ürettiği şampuanları saçlara bakım sağlamaya yardım eder. Vichy Dercos ürünlerisaçlarınıza kökten uca bakım yapmaya yardım eder. Vichy Dercos Neogenic Şampuan dökülme sorunu ile mücadelede yardımcı olur, daha hacimli ve bakımlı saçlara kavuşabilmenize yardımcıdır.
Vichy Dercos serisi saçları köklerden beslemeye ve güçlendirmeye, uyuyan saç tellerinin uyarılmasını sağlamaya ve saç tellerini yeniden canlandırmaya yardımcıdır. Saç köklerinin çoğalmasını da destekleyerek daha hacimli ve gür saçlara sahip olmayı ve saç kayıplarını önlemeyi hedeflemektedir.
Saçların tüm sorunlarının asıl kaynağı saçlı deriden kaynaklanmaktadır. Kökleri saçlı derinin içinde bulunan saç tellerinin buradan beslenmesi ve güçlendirilmesi çok önemlidir. Saçların tellerine bakım yapmak ise saç tellerine esneklik ve parlaklık kazandırmaya yardımcıdır.
Vichy Dercos Neogenic Ampul, saç köklerini besleyerek köklerin çoğalmasına ve dökülmelerin azalmasına yardım edebilecek yoğun bakım ürünüdür. Serum formundadır. Ürün, kullanıcılarından olumlu yorumlar almaktadır.
Vichy Normaderm serisinde bulunan ürünler yağlı ciltlere bakım sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yağlı ciltler, yapılarından dolayı kir ve yabancı maddelerin, makyaj artıklarının ciltte daha fazla tutunmasına neden olurlar. Yanlış ürünler kullanılarak yapılan nemlendirme, temizleme, koruma gibi bakımlar cildin daha fazla yağlanarak akne oluşmasına ya da kurumasına neden olabilir. Özellikle yağlı cildin, mutlaka kendi yapısına uygun ürünlerle, düzenli olarak temizlenmesi ve bakımının yapılması gerekir.
Vichy Idealia Life Serum, cilde esneklik kazandırmaya ve kırışıklık görünümleriyle mücadele etmeye yardım eder. LR2412 + LHA moleküllerin kombinasyonu ve Vichy termal suyu içermektedir. Cildin ölü hücrelerden, pürüzlerinden arınarak daha canlı ve düzgün görünüme kavuşmasına yardım eder. Serum formu ile cildin yoğun bir bakım almasını sağlamaya yardımcıdır.
Vichy markasındaki İdelia serisi, Cildinizdeki ince çizgi ve kırışıklıklarda düzgünleştirici bakım sunmaya yardımcı ürünlerden oluşmaktadır.
Vichy Aqualia Thermal Riche Nemlendirici, nemini kaybetmiş, kuru ve cansız cilde canlılık vermeye, yumuşaklık kazandırmaya yardım ederek cildi rahatlatır. Vichy Aqualia serisi ile cildiniz ihtiyacı olan suya kavuşacak, yatışarak yeniden gücünü kazanabilecek.
Vichy, cildiniz için son derece zararlı etkileri bulunan güneş ışınlarına koruma sağlamaya yardımcı olmak için de Capital Soleil serisini geliştirdi. Cildinizin yapısına uygun seçebileceğiniz Vichy güneş kremleri, yüz ve vücut için farklı formlara sahiptir. Yüzünüz yağlı ve karma yapıda ise emülsiyon ve akışkan formları, kuru ciltlerde ise krem formları tercih edilmelidir.
Vichy Bi White , ciltteki leke sorunuyla mücadelede yardım eder. Güneşe bağlı, yaşlanmaya bağlı, hormonal nedenlerle ve daha pek çok nedene bağlı olarak ciltte lekelenme görülebilir. Bu lekeler özellikle güneşin etkisiyle zaman içerisinde daha koyu bir renk alabilirler. Uygun ürünlerle bakımları yapılması önerilir. Vichy Bi White, cilde aydınlatıcı etki sağlamaya, lekelerin görünümlerinde azalma sağlamaya yardım eder.
Vichy Cilt Bakım Ürünleri
01. Sağlık Güzelliktir
1931’den beri, Vichy Laboratuvarları kadınlara ve erkeklere ciltlerini daha iyi tanımaları ve daha iyi bakmaları için hizmet etmektir.
02. Vichy Araştırmaları
Vichy Laboratuvarlarının stratejisinin temeli sağlık araştırmalarıdır. Vichy Laboratuvarlarınca üretilen her ürün çok uzun yıllar süren bilimsel araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır.
Uluslararası seviyede pek çok dermatolog, beslenme uzmanı ve eczacı ile çalışan Vichy Laboratuvarları eşi benzeri olmayan yöntemlerle ve ilaç sanayisinin katı kurallarıyla çalışmaktadır.
03. Vichy Termal Kaynağı
Tüm Vichy cilt bakım ürünlerinde termal su bulunmaktadır. Klinik ve bio kimya testleri termal suyun etkisini onaylamıştır.
04. Meslek
Vichy Laboratuvarları, eczane sektöründe Avrupa’daki ilk dermo kozmetik markasıdır ve L’Oréal grubunun en önemli markasıdır.
Pek çok ülkede mevcut olan Vichy ürünleri, en çok kişiye ulaşabilen sağlık dermokozmetiğini sunmaktadır.
Tüm Vichy ürünleri, sağlık etik kurallarına uygundur:
1. Hipo-alerjenik testlerii yapılan ürünler sayesinde alerji riski azalmış olur.
2. Vichy Termal Suyu içeren ürünler.
3. Hassas ciltlerde test edilen ürünler.
4. Etkileri dermatologlar tarafından test edilen ürünler.
Vichy ürünlerine www.eczanedesin.com internet adresinden ulaşabilir. Yeni sezon ve yeni tarihli Vichy ürünlerini indirimli olarak en ucuz fiyatlarla içiniz rahat güvenli bir şekilde alabilirsiniz.
Vıchy Ürünleri
VICHY EAU THERMALE YATISTIRICI, KORUYUCU VE GUCLENDIRICI TERMAL SU
VICHY AQUALIA THERMAL LEGERE 50 ML HASSAS CILTLER ICIN 48 SAAT NEMLENDIRICI BAKIM NORMAL KARMA CILTLER
VICHY AQUALIA THERMAL RICHE 50 ML HASSAS CILTLER ICIN 48 SAAT NEMLENDIRICI BAKIM KURU CILTLER
VICHY AQUALIA THERMAL GOZ ROLL ON GOZ ALTI MORLUKLARI, TORBALARI VE YORGUNLUK BELIRTILERI ICIN FERAHLATICI NEMLENDIRICI BAKIM
VICHY NUTRILOGIE 2 50 ML PTS-COK KURU CILTLER ICIN BESLEYICI BAKIM KREMI
VICHY AMINEXIL PRO KADIN SAC DOKULMESINE KARSI UC ETKILI BAKIM
VICHY AMINEXIL PRO ERKEK SAC DOKULMESINE KARSI UC ETKILI BAKIM
VICHY SHAMPOOING ENERGISANT 200 ML SAC DOKULMESINE KARSI TAMAMLAYICI SAMPUAN
VICHY SHAMPOOING ANTI-PEL SEC-KEPEGE KARSI ETKILI BAKIM SAMPUANI KURU SACLAR ICIN
VICHY SHAMPOOING ANTI-PEL GRAS 200 ML -KEPEGE KARSI ETKILI BAKIM SAMPUANI NORMAL YAGLI SACLAR ICIN
VICHY DEO AEROSOL ANTI-TRANSPIRANT 125 ML - TERLEMEYE KARSI 48 SAAT ETKİLİ DEODORANT ALKOLSUZDUR
VICHY DEO STRESS RESIST 72 H -STRES KARŞITI 72 SAAT ETKİLİ ROLL ON DEODORANT-TERLEMEYE KARSI YOGUN BAKIM DEODORANTI
VICHY PURETE THERMALE 200 ML - 3 U 1 ARADA YÜZ TEMIZLEYICI (SUT, TONIK VE GOZ CEVRESI TEMIZLEME)
VICHY PURETE THERMALE CREME MOUSSE SU ILE YIKANAN ARINDIRICI FERAHLATICI KREM TEMIZLEYICI
VICHY PURETE THERMALE SOLUTION MICELLAIRE 200 ML-HASSAS CILTLER ICIN FERAHLATICI TEMIZLEME SOLUSYONU
VICHY PURETE THERMALE GEL EXFOLIANT-CILTTEKI OLU HUCRELERI TEMIZLEYICI PEELING
VICHY NORMADERM TRI-ACTIV 50 ML LHA, GLIKOLIK ASIT VE SALISILIK ASIT ILE YAGLI CILT PROBLEMLERINE KARSI UC ETKILI NEMLENDIRICI BAKIM
VICHY NORMADERM TRI-ACTIV 30 ML LHA, GLIKOLIK ASIT VE SALISILIK ASIT ILE YAGLI CILT PROBLEMLERINE KARSI UC ETKILI NEMLENDIRICI BAKIM
VICHY NORMADERM TRI-ACTIV CLEANSER -AKNEYE EGILIMLI CILTLER ICIN IC ETKILI TEMIZLEYICI MASKE PEELING
VICHY IDEALIA PNM 50 ML - PURUZSUZLESTIREN VE ISILTI VEREN BAKIM KREMI NORMAL KARMA CILTLER GOZENEKLER CILT RENGI TONU ILK KIRISIKLIKLAR
VICHY IDEALIA PS 50 ML - PURUZSUZLESTIREN VE ISILTI VEREN BAKIM KREMI KURU CILTLER GOZENEKLER CILT RENGI TONU ILK KIRISIKLIKLAR
VICHY LIFTACTIV DERM SOURCE PNM KIRISIKLIK VE SIKILIK KAYBINA KARSI ETKILI GUNDUZ BAKIMI NORMAL VE KARMA CILTLER
VICHY LIFTACTIV NUIT DERM SOURCE 50 ML-GECE KIRISIKLIK VE SIKILIK KAYBINA KARSI ETKILI GECE BAKIMI
VICHY LIFTACTIV DERM SOURCE GOZ KIRISIKLIK VE SIKILIK KAYBINA KARSI GOZ CEVRESI BAKIMI
VICHY NEOVADIOL GECE GF-50 ML-SARKMALARA VE YOGUNLUK KAYBINA KARSI YENILEYICI GECE BAKIM
VICHY NEOVADIOL CONTOURS GF GÖZ VE DUDAK KREMI 15 ML - MENOPOZ DONEMINDEKI CILTLER ICIN YENILENMIS, OZEL SOGUTUCU UYGULAMA BASLIKLI GOZ DUDAK CEVRESI BAKIMI
VICHY LIFTACTIV SERUM 10 30 ML RHAMNOSE ICEREN KIRISIKLIK KARSITI YOGUN ETKILI SERUM
Vichy Dercos Anti-Pell Kepek Şampuanı (Kuru Saçlar İçin) 200ml.
Vichy Dercos Anti-Pell Kepek Şampuanı (Normal ve Yağlı Saçlar ) 200 ml.
Vichy Anti Pelliculaire Sensitive Kepege Karsı Etkili Bakım Sampuanı Hassas ve Kaşıntılı Saç Derisi Şampuanı 200 ml.
Vichy Dercos Antı-Sebum Sampuan-Oil Control - Yağlanma Karşıtı Şampuan 200ml
VICHY CELLU DESTOCK SERUM FLASH 125 ML-SELÜLİT GİDERİCİ
VICHY NORMADERM DETOKS GECE YAGLI CILT PROBLEMLERINE KARSI DETOKS ETKILI GECE BAKIMI
Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan (Normal-Yağlı saçlar) 390ml
Vichy Dercos Shampooing Energisant 400ml Saç Dökülmesine Karşı Tamamlayıcı Şampuan
VICHY NEOGENIC SAC YENILEYICI BAKIM 28*6 ML %5 STEMOXYDINE ILE KOK HUCRELERIN ETKILI CALISMASINI DESTEKLEYEN SAC YENILEYICI BAKIM
VICHY GUNES IS ECRAN SHAKA SPF50+ 40 ML KARMA YAGLI CILTLER ICIN COK YUKSEK KORUMALI ULTRA AKISKAN YUZ KREMI SPF 50+
VICHY BI-WHITE LEKELERIN RENGINI ACICI YOGUN BAKIM KREMI
VICHY NUTRIEXTRA EL BAKIM KREMI CILDI KORUYAN VE BESLEYEN EL KREMI
VICHY LIFTACTIV RETINOL HA GOZ RETINOL +A VE HYARULONIK ASIT ILE TUM KIRISIKLIK TIPLERINE KARSI SAVASAN YENILEYICI BAKIM
VICHY LIFTACTIV RETINOL HA GUNDUZ RETINOL +A VE HYARULONIK ASIT ILE TUM KIRISIKLIK TIPLERINE KARSI SAVASAN YENILEYICI BAKIM
VICHY INTERVENTION VERGETURES CATLAKLARA KARSI ONLEYICI VE DUZELTICI KREM
VICHY NORMADERM GEL NETTOYANT 200 ML YAGLI VE PROBLEMLI CILTLER ICIN TEMIZLEME JELI
VICHY PURETE THERMALE TONIQUE PS KURU CILTLER ICIN TONIK
VICHY PURETE THERMALE LAIT PS 200 ML-KURU CILTLER ICIN TEMIZLEME SUTU
VICHY PURETE THERMALE LAIT DEMAQUILLANT PNM 200 ML NORMAL VE KARMA CILTLER ICIN TEMIZLEME SUTU
VICHY IDEALIA PRO CORRECTEUR 30 ML - KOYU LEKELER UZERINDE ETKILI BAKIM
VICHY NUTRIEXTRA DUDAK BAKIM KREMI ZARAR GORMUS DUDAKLAR ICIN OZEL BAKIM KREMI
VICHY NORMADERM GEL EXFOLIANT YAGLI VE PROBLEMLI CILTLER ICIN TEMIZLEYICI PEELING JEL
VICHY NUTRILOGIE 1 50 ML PS-KURU CILTLER ICIN BESLEYICI VE NEMLENDIRICI BAKIM KREMI
VICHY PURETE THERMALE TONIQUE PNM NORMAL VE KARMA CILTLER ICIN TONIK
VICHY DERCOS NEOGENIC SHAMPOO 200 ML ŞAMPUAN - YOGUNLUGU AZALMIS VE SEYRELEN SACLARDA GOZLE GORUNUR YOGUNLUK VE ANINDA HACIM SAGLAYAN SAMPUAN
VICHY GÖZ MAKYAJ TEMIZLEYICISI 150 ML - HASSAS GÖZLER İÇIN - PURETE THERMALE LOTION DEMAQUILLANT EYES BI-PHASE-HASSAS GOZLER ICIN GOZ MAKYAJ TEMIZLEYICISI
VICHY IDEALIA LIFE SERUM 30 ML - LR2412+LHA ICEREN YOGUN YASAM TEMPOSUNUN YIPRATICI ETKILERINE KARSI CILT IDEALLESTIRICI SERUM
VICHY GUNES IS MOUSSE ENFANT SPF 50+150 ML COCUKLAR ICIN YUKSEK KORUMALI GUNES KOPUGU
VICHY LIFTACTIV SERUM 15 ML - GOZ & KIRPIK SIKILASMIS VE AYDINLIK GOZ CEVRESI GORUNUMU, DAHA GUCLU VE YOGUN KIRPIKLER
VICHY NEOGENIC SAC YENILEYICI BAKIM 14*6 ML %5 STEMOXYDINE ILE KOK HUCRELERIN ETKILI CALISMASINI DESTEKLEYEN SAC YENILEYICI BAKIM
VICHY NORMADERM HYALUSPOT 15 ML - ANIDEN BELIREN SIVILCELERE KARSI HIZLI VE ETKILI BAKIM
VICHY IDEALIA BB CLAIRE SPF 25 - 40 ML - IDEAL CILT RENGI VE KALITESINI ORTAYA CIKARAN YUKSEK GUNES KORUMALI BB KREM (ACIK TON)
VICHY IDEALIA BB MEDIUM SPF 25 MEDIUM - 40 ML - IDEAL CILT RENGI VE KALITESINI ORTAYA CIKARAN YUKSEK GUNES KORUMALI BB KREM SPF 25 (ORTA TON)
VICHY GUNES IS HYDRA LAIT SPF 50+ 300 ML COK YUKSEK KORUMALI BUYUK BOY YUZ VE VUCUT SUTU SPF 50+
VICHY LIFTACTIV SERUM 10- 50 ML RHAMNOSE ICEREN KIRISIKLIK KARSITI YOGUN ETKILI SERUM
VICHY GUNES SPF 50+ CREME YUZ KREMI
VICHY GUNES IS LAIT FAMILL SPF 30 300 ML YUKSEK KORUMALI BUYUK BOY YUZ VE VUCUT SUTU SPF 30
VICHY GUNES IS LAIT ENFANT SPF50 300 ML COCUKLAR ICIN COK YUKSEK KORUMALI YUZ VE VUCUT GUNES SUTU
VICHY AQUALIA THERMAL UV 50 ML - UV UVA VE UVB YE KARSI KORUMA SAGLAYAN NEMLENDIRICI BAKIM SPF 25+PPD 16
VICHY GUNES IS DRY TOUCH SPF 50+ 50 ML KARMA VE YAGLI CILTLERDE YUZ VE DEKOLTE BOLGESI ICIN YUKSEK KORUMALI EMULSIYON SPF 50+
VICHY GUNES IS CS CREME ONCTUEUSE SPF50+ 50 ML COK YUKSEK KORUMALI, YUZ VE DEKOLTE BOLGESI ICIN GUNES KREMI SPF 50+
VICHY GUNES IS CREME ONCTUEUSE TINTED SPF50+ 50 ML HASSAS CILTLER ICIN COK YUKSEK KORUMALI RENKLI DOKULU YUZ KREMI SPF 50+
VICHY IDEALIA EYES GÖZ ÇEVRESI İDEALLEŞTIRICI BAKIM 15 ML.-GOZ GOZ ALTI MORLUKLARI VE ILK KIRISIKLIKLARA KARSI SAVASAN GOZ CEVRESI BAKIMI
VICHY NORMADERM GEL NETTOYANT 100 ML YAGLI VE PROBLEMLI CILTLER ICIN TEMIZLEME JELI
VICHY LIFTACTIV RETINOL HA GECE RETINOL +A VE 3 KAT DAHA YOGUN HYARULONIK ASIT ILE UZUN SURELI KIRISIKLIK KARSITI GECE BAKIMI
VICHY AQUALIA THERMAL GUNDUZ SPA CREAM GEL 75 ML GÜNDÜZ KREMI - UZUN OMURLU NEM VE CILTTE ANINDA AYDINLANMA SAGLAYAN CANLANDIRICI KREM
VICHY GUNES IS HYDRA MIST SPF 50 200 ML YUKSEK KORUMALI IZ BIRAKMAYAN VUCUT SPREYI SPF 50
VICHY AQUALIA THERMAL GECE SPA CREAM GEL 75 ML GECE KREMI - GECE BOYU ETKINLIK GOSTEREN CILT BESLEYICI VE DINLENDIRICI KREM
VICHY NORMADERM LOTION TONIQUE YAGLI CILTLER ICIN TONIK
VICHY DERMABLEND FLUID 45-İLERİ DERECEDE KAPATICI FONDÖTEN-SPF 35 FONDOTEN (KOYU TON 45)
VICHY DERMABLEND FLUID 25-İLERİ DERECEDE KAPATICI FONDÖTEN SPF 35 FONDOTEN (ORTA TON25)
VICHY DERMABLEND FLUID 15-İLERİ DERECEDE KAPATICI FONDÖTEN SPF 35 FONDOTEN (AÇIK TON 15)
VICHY DERMABLEND FLUID 35-İLERİ DERECEDE KAPATICI FONDÖTEN SPF 35 FONDOTEN (ORTA TON 35)
VICHY Normaderm BB Clear SPF16 Medıum 40 ML - Pürüzsüzleştirici BB Krem-Orta Ton-Tonalıta Medıa
Vıchy Normaderm BB Clear SPF16 Light 40 ML - Pürüzsüzleştirici BB Krem - Açık Ton
VICHY LIFTACTIV SUPREME PS CREAM 50 ML - KURU CILTLER İÇIN KIRIŞIKLIK GIDERICI VE SIKILAŞTIRICI KREM
VICHY LIFTACTIV SUPREME PNM CREAM 50 ML - NORMAL VE KARMA CILTLER İÇIN KIRIŞIKLIK GIDERICI VE SIKILAŞTIRICI KREM
VICHY IDEALIA 50 ML GECE-PÜRÜZSÜZLEŞTİREN VE IŞILTU VEREN GECE KREMİ-GÖZENEKLER-CİLT RENK TONU-İLK KIRIŞIKLIKLAR
VICHY LIFTACTIV ADVANCED FILLER 30 ML - SAF RETİNOL VE LR2412 İLE DERİN VE DİKEY KIRIŞIKLARA SAVAŞAN BAKIM
VICHY NEOVADIOL PNM GÜNDÜZ 50 ML - SARKMALARA VE YOGUNLUK KAYBINA KARSI YENILEYICI BAKIM (NORMAL-KARMA CİLTLER)
VICHY NEOVADIOL PS GUNDUZ 50 ML-SARKMALARA VE YOGUNLUK KAYBINA KARSI YENILEYICI BAKIM (KURU CİLTLER)
VICHY GUNES IS DRY TOUCH TT SPF 50-50 ML-KARMA YAĞLI CİLTLERDE YÜZ VE DEKOLTE BÖLGESİ İÇİN RENKLİ DOKULU YÜKSEK KORUMALI EMULSIYON SPF 50
VICHY GUNES IS TAN OPTIMIZING SPRAY SPF 30-BRONZLAŞTIRICI VE NEMLENDİRİCİ SPREY SPF 30
VICHY GUNES IS TAN OPTIMIZING SPRAY SPF 50-BRONZLAŞTIRICI VE NEMLENDİRİCİ SPREY SPF 50
Vichy Purete Thermale Hydrating And Cleansing Foaming Cream 125ml-Temizleyici ve arındırıcı köpüren krem
Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Gel 200 ml - Temizleme Jeli
Vichy Dercos Neogenic 28 Ampul 3 Lü Paket
Vichy Normaderm 24H Hydration 50ml - 24 Saat Nemlendiren Losyon
Vichy Normaderm Cleansing Mattifying Foam 150 ML - Temizleyici Köpük
Vichy Dercos Neogenic Şampuan 400 ml - Yoğunlaştırıcı Şampuan
Vichy Stress Resist Terleme Karşıtı Deodorant Roll-On Yoğun Kontrol 50ml
Vichy Aqualia Thermal Awakening Eye Balm 15ml
Vichy Neovadiol Advanced Replenishing Concentrate 30 ml Yeniden Şekillendiren Serum
Vichy Normaderm Tri Activ Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici - Gündüz Bakım Kremi 50ml
Vichy Liftactiv Supreme Cream Normal ve Karma Ciltler için Kofre - Purete Thermale Temizleyici 200ml Hediye
Vichy Idealia Kuru Ciltler için Kofre - Purete Thermale Temizleyici 200ml Hediye
Vichy Neovadiol Gf Kuru Ciltler için Kofre - Purete Thermale Temizleyici 200ml Hediye
Vichy Neovadiol Gf Normal ve Karma Ciltler için Kofre - Purete Thermale Temizleyici 200ml Hediye
Vichy Liftactiv Supreme Cream Kuru Ciltler için Kofre - Purete Thermale Temizleyici 200ml Hediye
Vichy Terleme Karşıtı Deodorant Roll-On Yoğun Terleme 48 Saat Etkinlik 50ml
Vichy Terleme Karşıtı Deodorant Roll-On 50ml 48 Saat Etkinlik
Vichy Homme Terleme Karşıtı İz Bırakmayan Deodorant Roll-On Yoğun Kontrol 50ml
Vichy Terleme Karşıtı İz Bırakmayan Deodorant Roll-On 48 Saat Etkinlik 50ml
Vichy Anti-Pel Norm 400 ml- Kepeğe karsı etkılı bakım sampuanı (Normal Saçlar için)
Vichy Anti-Pel Gras Şampuan 400 ml- Kepeğe karsı etkılı bakım sampuanı (Yağlı Saçlar için)
Vichy Ideal soleıl Anti-Dark Spot 50 ml- Leke Karşıtı Çok Yüksek korumalı yüz Kremi Spf 50
Vichy Ideal soleil Spray Enf Spf 50+ 200 ml - Çocuklar için Yüksek Korumalı Sprey Spf 50
Vichy Purete Thermale Lotıon PNM 200 ml - Normal ve Karma Ciltler için Temizleme Losyonu
Vichy Normaderm Eau Moussant - Yağlı ve Problemli Ciltler için Arındırıcı ve Matlaştırıcı Temizleme köpüğü
Vichy Normaderm Tratamiento Hidratante - Gündüz Bakım 3 Etkili Nemlendirici 30ml
Vichy Purete Thermale Yüz Temizleme Köpüğü 150 ml-Solgun Ciltler için Yüz Temizleme Köpüğü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder